IKEA

Sīkdatņu politika

Šī sīkdatņu politika paskaidro, kas ir sīkdatnes un kā tās izmanto mūsu tīmekļa vietnē. Mēs iesakām iepazīties ar šo politiku, lai labāk saprastu, kādas sīkdatnes mēs izmantojam, kāda informācija tiek iegūta, izmantojot šīs sīkdatnes, un kā šī informācija tiek izmantota. Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šo politiku.

 

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir faili, kas satur nelielu informācijas daudzumu. Sīkdatnes tiek uzglabātas tīmekļa pārlūkprogrammā vai tavas ierīces cietajā diskā.

 

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atšķirtu tevi no citiem tīmekļa vietnes lietotājiem, tādējādi nodrošinot tev pielāgotu tīmekļa vietnes pārlūkošanas pieredzi.

 

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Ir divu veidu sīkdatnes – sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas no tavas ierīces, kad aizver tīmekļa pārlūkprogrammu. Pastāvīgās sīkdatnes tiek uzglabātas tavā ierīcē līdz brīdim, kad tās tiek speciāli izdzēstas vai kad beidzas to derīguma termiņš. Mēs izmantojam šādas sīkdatnes:

 

Kāda informācija tiek iegūta, izmantojot sīkdatnes?

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, mēs automātiski iegūstam tavas ierīces interneta protokola (IP) adresi, pieteikuminformāciju, informāciju par tavas laika joslas iestatījumiem, operētājsistēmu un platformu, informāciju par tavu apmeklējumu, tostarp par saistīto tīmekļa vietni vai saiti, caur kuru nonāc mūsu tīmekļa vietnē, tavu mītnes valsti, tīmekļa vietnes meklēšanas iestatījumiem, precēm, kuras aplūko vai meklē, tīmekļa vietnes reakcijas laiku, lejupielādes kļūdām, konkrētu lapu apmeklēšanas ilgumu, informāciju par tīmekļa vietnē veiktajām darbībām (piemēram, par peles ritināšanu, klikšķiem, peles kursora novietojumu) un par metodēm, ko izmanto, lai izietu no tīmekļa vietnes.

 

Kā var bloķēt sīkdatnes?

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu ļauj atteikties no sīkdatnēm. Tu vari bloķēt sīkdatnes, aktivizējot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, kas ļauj atteikties no visām vai dažām sīkdatnēm. Vairāk par sīkdatnēm, to izdzēšanu un pārvaldību var uzzināt tīmekļa vietnē www.aboutcookies.org vai tavas tīmekļa pārlūkprogrammas palīdzības sadaļā. Bloķējot sīkdatņu izmantošanu, daļa no mūsu tīmekļa vietnes satura un funkcijām var nedarboties.

 

Kā IKEA var mainīt savu sīkdatņu politiku?

Mūsu sīkdatņu politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Ņemot vērā tehnoloģiju attīstību, tiesību aktu grozījumus un vadošo iestāžu norādījumus, mēs tevi informēsim par izmaiņām, kas attiecas uz tavām privātuma tiesībām. Mēs iesakām regulāri apmeklēt šo lapu, lai uzzinātu par jebkādām veiktajām izmaiņām.