IKEA

Sīkdatņu politika

Par mūsu sīkdatņu politiku

Šī sīkdatņu politika paskaidro, kas ir sīkdatnes un kā tās tiek izmantotas mūsu mājas lapā. Mēs iesakām iepazīties ar šo politiku, lai labāk saprastu, kādas sīkdatnes mēs izmantojam, kāda informācija tiek iegūta, izmantojot šīs sīkdatnes, un kā šī informācija tiek izmantota. Izmantojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šo politiku.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir faili, kas satur nelielu informācijas daudzumu. Sīkdatnes tiek uzglabātas tīmekļa pārlūkprogrammā vai arī jūsu ierīces cietajā diskā.

Kā mēs izmantojam sīkdatne?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atšķirtu jūs no citiem mājas lapas lietotājiem, tādējādi nodrošinot jums pielāgotu mājas lapas pārlūkošanas pieredzi.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Ir divu veidu sīkdatnes - sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas no jūsu ierīces, aizverot tīmekļa pārlūkprogrammu. Pastāvīgās sīkdatnes tiek uzglabātas jūsu ierīcē līdz brīdim, kad tās tiek apzināti izdzēstas vai kad beidzas to derīguma termiņš. Mēs izmantojam zemāk minētās sīkdatnes:

Apmeklējot mūsu mājas lapu, mēs automātiski iegūstam jūsu ierīces interneta protokola (IP) adresi, pieteikuminformāciju, informāciju par jūsu laika joslas iestatījumiem, operētājsistēmu un platformu, informāciju par jūsu apmeklējumu, tostarp saistīto vietni vai saiti, caur kuru jūs nonākat mūsu mājas lapā, jūsu valsti, mājas lapas meklēšanas iestatījumiem, precēm, kuras aplūkojat vai meklējat, mājas lapas reakcijas laiku, lejupielādes kļūdām, konkrētu lapu apmeklēšanas ilgumu, informāciju par mājas lapā veiktajām darbībām (piemēram, peles ritināšanu, klikšķiem, peles kursora novietojumu) un metodēm, kuras tiek izmantotas, lai izietu no mājas lapas.

Kā iespējams bloķēt sīkdatnes?

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu ļauj atteikties no sīkdatnēm. Jūs varat bloķēt sīkdatnes, aktivizējot tīmekļa pārlūkprogrammas iestādījumus, kas ļauj atteikties no visām vai dažām sīkdatnēm. Vairāk informācijas par sīkdatnēm, to izdzēšanu un pārvaldīšanu mājas lapā www.aboutcookies.org vai jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas palīdzības sadaļā.

Bloķējot sīkdatņu izmantošanu, daļa no mūsu mājas lapas satura un funkcijām var nedarboties, kā paredzēts.

Kā IKEA var mainīt savu sīkdatņu politiku?

Mūsu sīkdatņu politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Ņemot vērā tehnoloģiju attīstību, likumdošanas grozījumus un vadošo iestāžu norādījumus, mēs jūs informēsim par izmaiņām, kas attiecas uz jūsu privātuma tiesībām. Mēs iesakām regulāri apmeklēt šo lapu, lai jūs būtu informēti par jebkādām veiktajām izmaiņām.