Aktuālās vakances

VIRTUVES VADĪTĀJS/-A

Amata nosaukums: VIRTUVES VADĪTĀJS/-A

Vieta: Rīga

Nodaļa: Ēdināšanas nodaļa

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Tavs galvenais uzdevums ir sagatavot gardu, gaumīgu un kvalitatīvu ēdienu piedāvājumu un pārliecināties, ka tas tiek pasniegts pievilcīgi, efektīvi un droši. Tev būs jāvada un jāiedvesmo liela virtuves darbinieku komanda. Šajā darbā būs nepieciešamība aizrautība un ļoti labas zināšanas par IKEA pārtikas precēm.

Pievienojies mūsu komandai, lai kopā varam uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam!

Darba pienākumi

  • Uzturēt preču sortimentu un kvalitāti atbilstoši IKEA prasībām.
  • Pasniegt lielu apjomu ēdiena, kas atbilst pieprasījumam vietējā tirgū un kas garšo daudziem.
  • Sagatavot ēdienu tehnoloģisko karti un nodrošināt, ka visi ēdieni tiek gatavoti atbilstoši šai kartei. Vienmēr garantēt ēdienu kvalitāti.
  • Izveidot darbinieku grafiku un organizēt komandas ikdienas darbu.
  • Veidot attiecības ar sadarbības partneriem.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Pieredze darbā lielā uzņēmumā (ar klientu lielu plūsmu), strādājot galvenokārt ar standartizētu ēdienkarti.
  • Ļoti laba izpratne par HACCP sistēmu un higiēnas prasībām ēdināšanas uzņēmumā.
  • Teicamas zināšanas par pārtikas apstrādes procesiem un pārtikas drošumu.
  • Vēlama augstākā izglītība.
  • Prasme vadīt rosīgu pārtikas apstrādes komandu.
  • Līderība un prasme uzlabot savu padoto darba rezultātus.
  • Prasme ātri risināt sarežģītas situācijas un pieņemt lēmumus.
  • Prasme organizēt savu darbu, plānot un noteikt prioritātes.
  • Krievu valodas zināšanas labā sarunvalodas līmenī; vēlamas angļu valodas zināšanas.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Piesakies līdz 2018. gada 25. februārim.

SIA «PAUL MASON PROPERTIES», LV50103951541