Aktuālās vakances

VEIKALA APSARGS/-DZE (vairākas vakances)

Amata nosaukums: Veikala apsargs/-dze (vairākas vakances)

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

IKEA apsargs/-dze ir iekšējā drošības dienesta sastāvdaļa un rūpējas par to, lai tiktu saglabātas materiālās vērtības veikalā, kā arī nodrošināta droša vide veikala apmeklētājiem un darbiniekiem.

Darba pienākumi

  • Veikt apsarga amata pienākumus, garantēt cilvēku un mantas drošību veikalā.
  • Rūpēties par drošu vidi klientiem un darbiniekiem, veikt regulāras drošības pārbaudes.
  • Uzraudzīt iekārtu (signalizācijas, tālruņu, rāciju un citu drošības iekārtu) darbību.
  • Ziņot par negadījumiem, kā noteikts iekšējās kārtības noteikumos.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Apsardzes sertifikāts.
  • Ne mazāk kā 2 gadu darba pieredze apsardzē.
  • Iespēja strādāt pēc elastīga darba grafika (darbs maiņās, arī nakts darbs saskaņā ar darba grafiku un likumdošanas normām).

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Piesakies līdz 2018. gada 30. jūnijam.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, juridiskā adrese: Kronvalda bulvāris 10-32, Rīga, Latvija), tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos.