Aktuālās vakances

VEIKALA APSARGS/-DZE

Amata nosaukums: Veikala apsargs/-dze

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Šobrīd veidojam savu iekšējā drošības dienesta kolektīvu un aicinām pievienoties mūsu komandai pieredzējušus/-as APSARGUS/-DZES. Ja cilvēku drošība ir tavs aicinājums, mēs meklējam tieši tevi!

Darba pienākumi

  • Veikt apsarga amata pienākumus, nodrošināt cilvēku un īpašuma drošību veikalā.
  • Rūpēties par drošu darba vidi klientiem un darbiniekiem, veikt regulāras drošības pārbaudes.
  • Uzraudzīt iekārtu (signalizācijas, tālruņu, rāciju un citu drošuma un drošības iekārtu) darba kārtību.
  • Rīkoties ārkārtas situācijās atbilstoši LR likuma normām un Uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumiem.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Apsardzes speciālista sertifikāts.
  • Darba pieredze apsardzes jomā mazumtirdzniecībā.
  • Iespēja strādāt pēc elastīga darba grafika (darbs maiņās, arī nakts darbs saskaņā ar darba grafiku un likumdošanas normām) atbilstoši likumā noteiktām stundu normām.

Mēs piedāvājam

  • Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Visas sociālās garantijas un papildu darbinieku labumus, ieskaitot laba seguma veselības apdrošināšanas polisi un subsidētu ēdināšanu.
  • Darbu bez virsstundām, līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi.
  • Lielisku kolektīvu un skandināvu darba kultūru.

Piesakies līdz 2018. gada 30. aprīlim, sūtot savu CV uz norādīto e-pastu, norādot amatu “VEIKALA APSARGS/-DZE”.

SIA "PAUL MASON PROPERTIES"
Reģistrācijas numurs: 50103951541

Ar šo iesniegumu tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, adrese: Ieriķu iela 5, Rīga, Latvija) saņemtajos pieteikuma dokumentos.