Aktuālās vakances

UZKOPŠANAS DARBU VADĪTĀJS/-A

Amata nosaukums: UZKOPŠANAS DARBU VADĪTĀJS/-A

Vieta: Rīga

Darbības joma: Saimniecības daļa

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Aicinām mūsu komandai pievienoties motivētu, enerģisku un aizrautīgu uzkopšanas darbu vadītāju. Tu vadīsi vairāk nekā 20 apkopēju darbu. Galvenais uzdevums ir gādāt par to, lai IKEA veikals katru dienu izskatās kā jauns.

Darba pienākumi

  • Nodrošināt IKEA veikala apkopēju kvalitatīvu darbu un rūpēties par to, lai darba telpas un veikals būtu drošs.
  • Organizēt apkopēju ikdienas darbu.
  • Pasūtīt tīrīšanas līdzekļus.
  • Palīdzēt saimniecības daļas vadītājam pasūtīt un uzturēt uzkopšanas aprīkojumu.
  • Nodrošināt jauno darbinieku pamata apmācības par darbu, procedūrām, kā arī ķīmisko vielu un tīrīšanas aprīkojuma lietošanu.
  • Palīdzēt saimniecības daļas vadītājam izvēlēties tīrīšanas līdzekļus un aprīkojumu.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Viena līdz trīs gadu pieredze vadītāja amatā un zināšanas par jaunākajām metodēm uzkopšanas jomā.
  • Izcilas saziņas prasmes mutiski un rakstiski un spēja labi saprasties ar cilvēkiem dažādos amatos.
  • Vēlamas labas angļu valodas prasmes (rakstiski un mutvārdos).
  • Motivācija un atbildības sajūta.
  • Vajadzības gadījumā iespēja strādāt maiņu darbu.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Piesakies līdz 2018. gada 31. janvārim.