Aktuālās vakances

TERITORIJAS UZKOPŠANAS DARBINIEKS/-CE

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

Darba pienākumi

  • Izmantojot pieejamo teritorijas uzkopšanas tehniku, uzkopt veikalam piegulošo teritoriju – pļaut zāli, tīrīt sniegu, slaucīt ietves u.tml.
  • Rūpēties par teritorijas uzkopšanas tehnikas tīrību un kārtību, uzraudzīt tās tehnisko stāvokli.
  • Rūpēties par teritorijā esošajiem augiem – kokiem un krūmiem, regulāri tos laistīt un kopt.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Vēlama pieredze līdzīgā amatā liela apjoma uzņēmumā (ar klientu lielu plūsmu).
  • Vēlama pieredze darbā ar teritorijas uzkopšanas tehniku.
  • Zināšanas un darba pieredze koku un krūmu kopšanā (dārzniecībā) tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Iespēja strādāt maiņu darbu (arī nedēļas nogalēs un brīvdienās atbilstoši darba grafikam).

Ko mēs piedāvājam?

  • Konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu.
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).
  • Daļēji subsidētu ēdināšanu.
  • Lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 15.07.2018.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, juridiskā adrese: Kronvalda bulvāris 10-32, Rīga, Latvija), tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos.

IKEA Latvija privātuma politiku var izlasīt šeit: http://ikea.lv/lv/privatuma-politika/