Aktuālās vakances

TELPU APKOPĒJS/-A (vairākas vakances)

Amata nosaukums: Telpu apkopēja/-s (vairākas vakances)

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

IKEA veikals Rīgā katru dienu ar lielu prieku uzņems vairākus tūkstošus apmeklētāju. Tieši veikala uzkopšanas komanda būs atbildīga par to, kā veikals izskatīsies – cik tīrs un sakopts tas būs.

Ja tevi interesē stabils darbs vienā objektā ar garantētu atalgojumu, labiem darba apstākļiem un lielisku kolektīvu, piesakies un strādā IKEA!

Darba pienākumi:

  • Veikala iekštelpu, biroja telpu un noliktavas tīrības nodrošināšana atbilstoši IKEA standartiem un vispārējām higiēnas normām.
  • Darbs ar labu un kvalitatīvu grīdas uzkopšanas tehniku.
  • Rūpes par to, lai veikals vienmēr izskatītos kā jauns un iepriecinātu mūsu klientus ikdienu.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei:

  • Vēlama pieredze telpu uzkopšanā.
  • Enerģisks, uz risinājumu vērsts, motivēts komandas spēlētājs/-a, kas prot patstāvīgi pieņemt lēmumus.
  • Labas saskarsmes prasmes un rūpes par pircējiem.
  • Iespējas strādāt pēc elastīga darba grafika (IKEA nodrošina telpu uzkopšanu ne tikai pirms / pēc veikala darba laika, bet arī visā darba laikā).

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu, kā arī lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 30.04.2018.

SIA «PAUL MASON PROPERTIES», LV50103951541

Ar šo iesniegumu tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, adrese: Ieriķu iela 5, Rīga, Latvija) saņemtajos pieteikuma dokumentos.