Aktuālās vakances

SAIMNIECĪBAS NODAĻAS DARBINIEKS/-CE - ELEKTRIĶIS/-E

Amata nosaukums: Saimniecības nodaļas darbinieks/-ce – elektriķis/-e

Par IKEA IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Aicinām mūsu komandai pievienoties profesionālu, tehniski domājošu elektriķi. Galvenais uzdevumus ir gādāt par to, lai veikals katru dienu izskatās, kā jauns, un ka visas elektroierīces darbojas pareizi, kā arī veidot drošu, tīru un funkcionālu vidi veikala apmeklētājiem un darbiniekiem.

Darba pienākumi

  • Pārbaudīt, uzturēt un salabot visas elektroierīces veikalā.
  • Pārbaudīt un pielāgot elektroierīces atbilstoši ražotāja norādījumiem.
  • Palīdzēt veidot drošu darba vidi ikvienam, ievērojot atbilstošos valsts tiesību aktus un IKEA riska pamatnostādnes.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Elektriķa apliecība/sertifikāts.
  • Pieredze darbā ar rokas darba instrumentiem un prasme tos pareizi lietot.
  • Pārbaudītas elektriķa, mehāniķa un santehniķa darba iemaņas.
  • Rūpes par drošību.
  • Enerģisks, uz risinājumu vērsts, motivēts komandas spēlētājs, kas prot patstāvīgi pieņemt lēmumus.
  • Labas saskarsmes prasmes un rūpes par pircējiem.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 28.02.2018.

SIA «PAUL MASON PROPERTIES», LV50103951541