IKEA

Aktuālās vakances

RESTORĀNS, BISTRO un ZVIEDRIJAS PĀRTIKAS PREČU VEIKALS

Sātīgs un veselīgs ēdiens IKEA restorānā. Kārdinošs hotdogs un saldējums par neiedomājami zemu cenu IKEA bistro. Gardās Zviedrijas gaļas bumbiņas, cepumi un sulu dzērieni IKEA Zviedrijas pārtikas preču veikalā. Par to visu un vēl daudz ko citu rūpējas IKEA pārtikas nodaļa.

IKEA pārtikas nodaļas darbinieki strādā četrās vietās: restorānā, bistro, Zviedrijas pārtikas preču veikalā un darbinieku restorānā. Šo nodaļu pārstāv pārdevēji, kasieri, apkalpotāji, pavāri un trauku mazgātāji. Ja tava kaislība ir ēdināšana, un vēlies uzlabot dzīvi ikvienam, nāc un pievienojies IKEA! Ne velti saka, ka paēdis klients ir laimīgs klients – mēs darīsim visu, lai iepriecinātu mūsu klientus.

Vakances IKEA pārtikas nodaļā tiks izsludinātas 2018. gada pavasarī vai vasarā. Par aktuālajiem darba piedāvājumiem vari uzzināt mūsu mājaslapā www.IKEA.lv un portālā www.cv.lv! Gaidīsim tavu pieteikumu!

 

Ar šo iesniegumu tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, adrese: Ieriķu iela 5, Rīga, Latvija) saņemtajos pieteikuma dokumentos.

Pieteikties