PREČU PAPILDINĀTĀJS/-A (vairākas vakances, nepilnas slodzes)

Darba slodze: nepilnas slodzes vakances (darbs no plkst. 06.00 līdz plkst. 10:00)

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

Darba pienākumi

  • Ātri un precīzi papildināt preces tirdzniecības zālē.
  • Izvietot preces rūpīgi un saudzīgi izturēties pret uzticēto inventāru.
  • Informēt atbildīgās personas, ja nepieciešams veikt izmaiņas pārdošanas vietu izvietojumā, kā arī ziņot par iespējamajiem preču bojājumiem.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Precizitāte un uzmanība.
  • Vēlme strādāt ātri un atbildīgi.
  • Iespējas strādāt rītos no plkst. 06.00 līdz plkst. 10.00, dienu skaitu nosakot atbilstoši darba grafikam (darbs nodrošināts visās nedēļas dienās, no pirmdienas līdz svētdienai).

Ko mēs piedāvājam?

  • Konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu.
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).
  • Daļēji subsidētu ēdināšanu.
  • Iespēju strādāt pilnas slodzes darbu un apvienot darbu ar mācībām (strādājot nepilnas slodze darbu).
  • Aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 22.07.2018.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, juridiskā adrese: Kronvalda bulvāris 10-32, Rīga, Latvija), tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos.

IKEA Latvija privātuma politiku var izlasīt šeit: http://ikea.lv/lv/privatuma-politika/