MĒBEĻNIEKS/-CE, MĒBEĻU REMONTA MEISTARS/-E (vairākas vakances)

Amata nosaukums: Mēbeļnieks/-ce, mēbeļu remonta meistars/-e (vairākas vakance)

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Pievienojies mūsu komandai, lai kopā varam uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Tieši tāda ir IKEA vīzija. Mēs piedāvājam plašu klāstu funkcionālu, laba dizaina mājokļa labiekārtošanas preču par tik zemu cenu, ka tās var atļauties pēc iespējas vairāk cilvēku. Ja tev ir liels gribasspēks un tavas personīgās vērtības ir vienkāršība, taupība un pieticība, tad IKEA ir īstā vieta karjeras izaugsmei.

Mēbeļu remonta nodaļa atjauno un montē preces un palīdz novērst nevēlamus izdevumus, domājot par uzņēmuma peļņu un resursu taupību.

Darba pienākumi

  • Cieši sadarboties ar visiem veikala darbiniekiem, lai pēc iespējas samazinātu labojamo preču skaitu.
  • Pieņemt pircēju atdotās preces un remontēt tās.
  • Ja preces iepakojums ir bojāts, ielikt to citā iepakojumā.
  • Pārbaudīt preču kvalitāti un informēt uzņēmumu par nekvalitatīvām precēm.
  • Palīdzēt veikala darbiniekiem uzlabot IKEA preču kvalitāti, novērst iespējamos drošības riskus un par tiem paziņot.
  • Salikt un pārdot preces nocenoto preču nodaļā par pēc iespējas izdevīgāku cenu.
  • Vienmēr censties pēc iespējas samazināt nelabvēlīgu ietekmi uz dabu.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Pozitīva pieeja dzīvei saskaņā ar IKEA pamatvērtībām.
  • Pieredze darbā ar rokas darba instrumentiem un prasme tos pareizi lietot.
  • Enerģisks, uz risinājumu vērsts, motivēts komandas spēlētājs, kas prot patstāvīgi pieņemt lēmumus.
  • Labas saskarsmes prasmes un rūpes par pircējiem.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 28.02.2018.