IKEA

Iepazīstieties ar aktuālajām vakancēm

PĀRDOŠANAS NODAĻU VADĪTĀJS/-A (veikala nodaļu vadītājs/-a)

Amata nosaukums: PĀRDOŠANAS NODAĻU VADĪTĀJS/-A (veikala nodaļu vadītājs/-a)

Vieta: Rīga

Darbības joma: Pārdošana

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Pārdošanas nodaļu vadītājs/-a (veikala nodaļu vadītājs/-a) ir pārdošanas komandas tiešais vadītājs/-a, kas ir tieši pakļauts pārdošanas daļas vadītājam/-ai. Šis ir viens no spraigākajiem un aizraujošākajiem amatiem IKEA veikalā. Galvenais uzdevums ir uzlabot pārdošanas rezultātus un noietu veikalā, un panākumu atslēga ir pareizi vadīta entuziastu komanda. Darbā nepieciešams pārzināt IKEA preces un jābūt padziļinātai izpratnei par vietējo tirgu un klientu vajadzībām.

Darba pienākumi

• Izstrādāt un realizēt precīzu darba plānu savā nodaļā atbilstīgi veikala biznesa plānam. Palīdzēt sasniegt mērķi – vietējā tirgū IKEA veikals ir pirmā izvēle, iekārojot mājokli.

• Iedvesmot, motivēt un pilnīgi iesaistīt savu komandu, lai sasniegtu kopējos mērķus, sekmētu uzņēmuma izaugsmi un nodrošinātu peļņu ilgtermiņā.

• Palielināt pārdošanas apjomus un peļņu, kontrolējot preču klāstu un IKEA tirdzniecības prioritāšu ievērošanu un palielinot preču skaitu.

• Pamanīt un izmantot pārdošanas iespējas, ņemot vērā klientu atsauksmes, un aktīvi analizēt konkurentus, piegādes un darbības rezultātus.

• Nodrošināt veikala nevainojamu darbību un pārliecināties, ka veikalā vienmēr pietiek preču, lai klienti var iegādāties visu nepieciešamo.

• Izveidot un vadīt savu komandu, sekmēt darbinieku izaugsmi un veidot atklātu, konstruktīvu un godīgu divvirzienu komunikāciju.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

• Atbilstoša augstākā izglītība.

• Pieredze spraigā darba vidē. Vēlama darba pieredze mazumtirdzniecības jomā.

• Vairāku gadu pieredze vadošā amatā un spēja sastrādāties.

• Spēja aizraut kolēģus ar savām idejām.

• Prasme izaicināt komandu un sevi, pārspēt klientu gaidas un pastāvīgi uzlabot mūsu darbu.

• Prasme nodrošināt uzņēmuma izcilus darbības rezultātus.

• Pieredze ilgtermiņa stratēģijas plānu izveidē un īstenošanā, budžeta veidošanā un mērķu izpildes kontrolē.

• Taktisks, apzinīgs un motivēts lēmumu pieņēmējs ar pārbaudītu spēju strādāt gan komandā, gan patstāvīgi.

• Vērsts uz rezultātu un apveltīts ar spēju izprast klientu vajadzības.

• Teicamas angļu valodas prasmes, ko var pārbaudīt sarunvalodā, kā arī rakstiski un lasot.

• Un, protams, liela interese par mājsaimniecības piederumiem.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvia piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Lai pieteiktos šim amatam, lūdzam līdz 31. oktobrim atsūtīt mums savu CV angļu valodā.

Pieteikties līdz