PĀRDEVĒJS/A-KONSULTANTS/-E – VIRTUVES IEKĀRTU PLĀNOTĀJS/-A (vairākas vakances)

Amata nosaukums: PĀRDEVĒJS/A-KONSULTANTS/-E – VIRTUVES IEKĀRTU PLĀNOTĀJS/-A (vairākas vakances)

Vieta: Rīga

Darbības joma: Pārdošanas nodaļa

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Darbs mājokļa labiekārtošanas entuziastiem/-ēm, kas grib ar IKEA produkciju uzlabot cilvēku dzīvi mājās. Augstu vērtējam disciplinētību, precizitāti un spēju strādāt aizrautīgi. Šajā amatā nepieciešamas ļoti labas iemaņas darbā ar datoru, kā arī spēja uzņemties iniciatīvu, aktīvi rīkoties un rūpes par pircējiem. Ja šis apraksts ir par Tevi, pievienojies mums!

Darba pienākumi

  • Precīzi plānot mājokļa iekārtojumu, ņemot vērā pircēju vajadzības, un aprēķināt cenu.
  • Rūpēties par pircējiem, īstenot pircēju idejas mājokļa labiekārtošanas jomā un piedāvāt vislabākos demokrātiskā dizaina risinājumus (par pieņemamu cenu, kvalitatīvus, ilgtspējīgus, funkcionālus un stilīgus).
  • Sadarboties ar citu veikala nodaļu darbiniekiem, lai pēc iespējas uzlabotu iepirkšanās pieredzi pircējiem un palielinātu pārdošanas apjomus.
  • Sasniegt personīgos un nodaļas pārdošanas mērķus atbilstoši nodaļas darbības plānam.
  • Palīdzēt pircējiem jebkurā pārdošanas posmā. Pareizi noteikt prioritātes un rūpēties par pircējiem.
  • Izpratne par to, kā IKEA rūp cilvēki, daba un ilgtspējīga uzņēmējdarbība.
  • Veidot un uzturēt ļoti labas attiecības ar pircējiem visdažādākajos saziņas kanālos.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Rūpes par pircējiem un prasme viņus uzrunāt pārliecināti, pieklājīgi un draudzīgi.
  • Pašiniciatīva un spēja strādāt straujā darba vidē un ievērot termiņus.
  • Tehniskā domāšana un spēja risināt problēmsituācijas.
  • Ļoti labas datorprasmes un iemaņas darbā ar Microsoft Office programmu (vēlams, ar CAD).
  • Obligātas ļoti labas krievu valodas prasmes (mutvārdos).
  • Vēlamas angļu valodas prasmes.
  • Iespēja strādāt maiņu darbu.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Piesakies līdz 2018. gada 31. janvārim.