Aktuālās vakances

PĀRDEVĒJS/-A-KONSULTANTS/-E (vairākas vakances)

Amata nosaukums: PĀRDEVĒJS/-A-KONSULTANTS/-E (vairākas vakances)

Vieta: Rīga

Darbības joma: Pārdošanas nodaļa

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Darbs mājokļa labiekārtošanas entuziastiem/-ēm, kas grib ar IKEA produkciju uzlabot cilvēku dzīvi mājās. IKEA pārdevēja/-as galvenais uzdevums ir palielināt savas nodaļas pārdošanas apjomus un peļņu. Lai to paveiktu, ir ļoti labi jāpārzina IKEA preces, vietējais tirgus un pircēju vajadzības. Pārdevējs/-a ir vissvarīgākais posms, veidojot veiksmīgas attiecības starp IKEA un mūsu pircējiem. Izmanto iespēju kopā ar tūkstošiem pārdevēju lielu IKEA komandu visā pasaulē īstenot IKEA koncepciju, kas gadu gaitā izrādījusies ļoti veiksmīga!

Darba pienākumi

  • Palielināt pārdošanas apjomus un peļņu. Uzturēt savu nodaļu tīru, kārtīgu un pārliecināties, vai netrūkst preču un vai cenas ir pareizas. Pārliecināties, vai visas preces vienmēr ir labā stāvoklī.
  • Aizrautīgi apgūt un pārzināt preču parametrus, īpašības un priekšrocības. Dalīties ar savām zināšanām par precēm ar pircējiem un kolēģiem.
  • Aktīvi uzrunāt pircējus, ja redzams, ka viņiem vajadzīga palīdzība. Ieteikt vislabākos un viņiem piemērotākos risinājumus, lai pārdotu pēc iespējas vairāk.
  • Sagatavot savu nodaļu preču pievedumam un darbam nākamajā dienā.
  • Labi pārzināt savas nodaļas darbības plānu un palīdzēt sasniegt vadītāja noteiktos mērķus.
  • Uzlabot pārdošanas kvalitāti visos IKEA tirdzniecības kanālos.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Prasme pārliecināti, pieklājīgi un draudzīgi uzrunāt pircējus.
  • Prasme ļoti labi sastrādāties ar kolēģiem.
  • Spēja labi reaģēt neparedzētos gadījumos un viegli pielāgoties mainīgiem apstākļiem.
  • Interese par mājokļa labiekārtošanas precēm un cilvēku dzīvi mājās.
  • Prasme pareizi noteikt prioritātes un plānot savu darbu, lai pēc iespējas lietderīgāk izmantotu laiku.
  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze mazumtirdzniecības jomā.
  • Labas datorprasmes un interese par jaunākajām tehnoloģijām.
  • Obligātas ļoti labas krievu valodas zināšanas (mutvārdos).
  • Vēlamas angļu valodas prasmes.
  • Iespēja strādāt maiņu darbu.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Piesakies līdz 2018. gada 31. janvārim.