IKEA

Aktuālās vakances

PĀRDEVĒJS/-A; KONSULTANTS/-E nepilnai slodzei (vairākas vakances)

Par IKEA
IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

Amata apraksts

Ja tev patīk strādāt ar klientiem un palīdzēt izvēlēties labākos mājokļa labiekārtošanas risinājumus, šis ir darbs tev! Piesakies un kopā ar vairākiem desmitiem tūkstošu IKEA pārdevēju visā pasaulē palīdzi mums uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam!

Darba pienākumi

  • Aktīvi piedāvāt mājokļa labiekārtošanas preces klientiem, palīdzēt viņiem izvēlēties labākos risinājumus un produktus, dalīties savā pieredzē un zināšanās par produkciju.
  • Papildināt preču krājumus tirdzniecības zālē, sagatavot zāli nākošās dienas pārdošanai.
  • Kontrolēt preču izkārtojumu tirdzniecības zālē, rūpēties par to, lai veikals katru dienu izskatās kā jauns.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze mazumtirdzniecības jomā.
  • Interese par mājokļa labiekārtošanas precēm un cilvēku dzīvi mājās.
  • Labas datorprasmes un interese par jaunākajām tehnoloģijām.
  • Iespēja strādāt maiņu darbu nepilnu darba slodzi (vidēji 20 vai 30 stundas nedēļā).

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums. Iespēja strādāt nepilnu darba slodzi, apvienojot darbu ar mācībām.

Pieteikšanās

Piesakies līdz 2018. gada 31. maijam.

 

Ar šo iesniegumu tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, adrese: Ieriķu iela 5, Rīga, Latvija) saņemtajos pieteikuma dokumentos.

Pieteikties