Aktuālās vakances

PERSONĀLA PLĀNOŠANAS SPECIĀLISTS/-E

Amata nosaukums: personāla plānošanas speciālists/-e

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

IKEA Latvija aicina pievienoties savam kolektīvam personāla plānošanas speciālistu/-i, kas būs atbildīgs/-a par darbinieku efektīvu ikdienas darba plānošanu un darba grafiku veidošanu, balstoties uz klientu plūsmu un biznesa prioritātēm.

Darba pienākumi

  • Aktīvi iesaistīties un palīdzēt daudzajām veikala nodaļām darba grafiku veidošanā.
  • Nodrošināt savlaicīgu darba grafiku veidošanu atbilstoši Latvijas tiesību aktu normām un uzņēmuma vajadzībām.
  • Analizēt darba grafikus, nodrošinot produktīvu darba laika plānošanu.
  • Sadarboties ar personāla vadītāju un nodaļu vadītājiem kopējā darbinieku darba slodžu plānošanā.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Ne mazāk kā 2–3 gadu iepriekšēja pieredze liela mēroga mazumtirdzniecības uzņēmumā personāla plānošanā.
  • Augstākā izglītība.
  • Lieliskas komunikāciju spējas, prasme strādāt individuāli un komandā.
  • Uzņēmējdarbības pieeja ikdienas pienākumiem.
  • Analītiskā domāšana.
  • Ļoti labas datorprasmes (īpaši MsExcel).
  • Labas angļu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski).

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Piesakies līdz 2018. gada 27. maijam.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, juridiskā adrese: Kronvalda bulvāris 10-32, Rīga, Latvija), tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos.