Aktuālās vakances

MAKETĒTĀJS/-A

Amata  nosaukums: MAKETĒTĀJS/-A

Atrašanās vieta: Rīga

Nodaļa: Mārketings

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Aicinām  pievienoties IKEA Latvija mārketinga komandai precīzu un akurātu maketētāju – savas nozares entuziastu/-i, kas vēlās augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu.

Darba pienākumi:

  • Attīstīt IKEA zīmolu Latvijas tirgū, maketējot dažādus ārējās komunikācijas materiālus (katalogu, reklāmas, vizuālos materiālus publicēšanai sociālajos medijos un citur).
  • Pārbaudīt un labot tekstus un citu publiskajos materiālos ievietojamo informāciju.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei:

  • Vismaz trīs gadu darba pieredze līdzīgā amatā lielā uzņēmumā.
  • Atbilstoša izglītība.
  • Ļoti labas latviešu valodas gramatikas un angļu valodas zināšanas.
  • Spēja pamanīt sīkumus un pielāgoties mainīgiem apstākļiem darbā un prasme plānot savu darbu.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Piesakies līdz 2018. gada 25. februārim.