IKEA

Aktuālās vakances

KLIENTU APKALPOŠANA

Vai vēlies izmantot bērnu rotaļu laukumu? Vai nopirki kaut ko lielu un gribi, lai aizvedam to tev mājās un saliekam? Vai tev patīk ātra un pieklājīga apkalpošana? Par to un ne tikai to rūpējas IKEA klientu apkalpošanas nodaļas darbinieki.

Klientu apkalpošanas nodaļas uzdevums ir gādāt par klientu izcilu apkalpošanu, rūpēties par klientu ērtībām un labsajūtu, kā arī nodrošināt visu IKEA piedāvāto pakalpojumu pieejamību. Klientu apkalpošanas nodaļas darbinieki strādā dažādās vietās veikalā, piemēram, veikala ieejas zonā, bērnu rotaļu laukumiņā, kasēs, preču maiņas un atdošanas zonā un dažādās citās vietās veikalā.

Vakances IKEA klientu apkalpošanas nodaļā tiks izsludinātas 2018. gada pavasarī vai vasarā. Par aktuālajiem darba piedāvājumiem vari uzzināt mūsu mājaslapā www.IKEA.lv un portālā www.cv.lv! Gaidīsim tavu pieteikumu!

 

Ar šo iesniegumu tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, adrese: Ieriķu iela 5, Rīga, Latvija) saņemtajos pieteikuma dokumentos.

Pieteikties