Aktuālās vakances

KASIERIS/-E (vairākas vakances, pilnas un nepilnas slodzes)

Darba slodze: pilnas un nepilnas slodzes vakances.

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

Darba pienākumi

  • Apkalpot klientus pie kases, veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus.
  • Nodrošināt klientu izcilu apkalpošanas līmeni.
  • Stiprināt IKEA kā mājokļa labiekārtošanas eksperta tēlu Latvijā, sniedzot klientiem informāciju par veikalā nopērkamajiem produktiem un pieejamajiem pakalpojumiem.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Pieredze kasiera darbā lielā mazumtirdzniecības uzņēmumā.
  • Precizitāte un uzmanība.
  • Lieliskas komunikāciju prasmes.
  • Uz klientu orientēta pieeja darbam.
  • Iespējas strādāt maiņu darbu (arī nedēļas nogalēs un brīvdienās atbilstoši darba grafikam).

Ko mēs piedāvājam?

  • Konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu.
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).
  • Daļēji subsidētu ēdināšanu.
  • Iespēju strādāt pilnu slodzi, kā arī apvienot darbu ar mācībām (strādājot nepilnu darba slodzi).
  • Aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 30.06.2018.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, juridiskā adrese: Kronvalda bulvāris 10-32, Rīga, Latvija), tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos.