Aktuālās vakances

INVENTARIZATORS/-E (vairākas vakances)

Amata nosaukums: INVENTARIZATORS/-E (vairākas vakances)

Vieta: Rīga

Darbības joma: Loģistika

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Ja Tava aizraušanās ir skaitļi, mazumtirdzniecība un mājokļa labiekārtošana, tad šis darbs Tev ir īstais!
Aicinām mūsu komandai pievienoties entuziastus/-es, kas dievina datu izpēti un analīzi, interesējas par mājokļa labiekārtošanu un kam patīk IKEA preces.

Darba pienākumi

  • Plānot, organizēt un veikt ikdienas inventarizāciju veikalā.
  • Garantēt to, lai par visām precēm veikalā būtu pareiza, detalizēta informācija, kā arī meklēt nepilnības un tās novērst.
  • Organizēt un vadīt inventarizācijas apmācības un mācīt lietot preču aprites reģistrācijas sistēmu.
  • Nodrošināt loģistikas pamatfunkcijas, tostarp preču apriti un sistēmas darbību, lai garantētu kvalitatīvu informācijas ievadi automātiskajā pasūtīšanas sistēmā.
  • Izpratne par to, kāpēc klientu kvalitatīva apkalpošanas ir tik svarīga, un censties to uzlabot ikdienā.
  • Nodrošināt un pārbaudīt administratīvo darbu, lai inventarizācija būtu pareiza un lai vajadzīgās preces vienmēr būtu veikalā.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Vēlama augstākā izglītība.
  • Iepriekšēja darba pieredze mazumtirdzniecības uzņēmumā.
  • Iepriekšēja darba pieredze inventarizācijas jomā.
  • Pierādīta prasme apmācīt citus par inventarizācijas un loģistikas darbību.
  • Labas angļu valodas prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Ļoti labas iemaņas darbā ar datoru (īpaši ar MS Excel programmu).
  • Iespēja strādāt ļoti agri no rīta (plkst. 5.00).

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Piesakies līdz 31.01.2018.