Aktuālās vakances

IKEA BISTRO UN PĀRTIKAS VEIKALA VADĪTĀJS/-A

Amata nosaukums: IKEA BISTRO UN PĀRTIKAS VEIKALA VADĪTĀJS/-A

Vieta: Rīga

Nodaļa: Ēdināšanas nodaļa

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Aicinām mūsu komandai pievienoties entuziastu, kas veikalā iedzīvinās Zviedrijas tradīcijas un parādīs pircējiem, cik izdevīgi ir iepirkties IKEA. Meklējam pārdošanas meistaru, kam rūp gan cilvēki, gan uzņēmuma peļņa un kas prot iedvesmot un aizraut savu komandu. Galvenais uzdevums ir padarīt IKEA bistro un pārtikas veikalu par apmeklētāko vietu veikalā.

Darba pienākumi

  • Nodrošināt klientu efektīvu un kvalitatīvu apkalpošanu.
  • Koordinēt bistro un pārtikas veikala darbību.
  • Izpildīt veikala peļņas un ieņēmumu plānu.
  • Sagatavot dažādus pārskatus, analizēt rezultātus un regulāri veikt preču inventarizāciju.
  • Uzturēt, organizēt un kontrolēt preču sortimentu; pasūtīt vajadzīgās preces.
  • Pārliecināties, vai preces ir izvietotas pareizi un atbilstoši uzņēmuma plāniem un prasībām.
  • Vadīt komandu, organizēt darba procesu, motivēt darbiniekus, sekmēt darbinieku profesionālo izaugsmi un risināt ikdienas problēmsituācijas.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Iepriekšēja pieredze vadošā amatā sabiedriskās ēdināšanas jomā.
  • Pieredze darbā lielā uzņēmumā (ar klientu lielu plūsmu).
  • Prasme organizēt savu un savas komandas darbu.
  • Spēja saprast uzņēmuma noteikumus sabiedriskās ēdināšanas jomā.
  • Prasme ātri risināt sarežģītas situācijas un pieņemt lēmumus.
  • Pieredze personāla vadīšanā un motivēšanā.
  • Spēja saglabāt mieru stresa situācijās.
  • Labas angļu un krievu valodas zināšanas (mutiski un rakstiski).

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Piesakies līdz 2018. gada 25. februārim.

SIA «PAUL MASON PROPERTIES», LV50103951541