IEKŠĒJĀ DROŠĪBAS DIENESTA DARBINIEKS/-CE (vairākas vakances)

Amata nosaukums: IEKŠĒJĀ DROŠĪBAS DIENESTA DARBINIEKS/-CE (vairākas vakances)

Vieta: Rīga

Darbības joma: Iekšējais drošības dienests

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido iet verošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

IKEA iekšējā drošības dienesta darbinieku/-ču uzdevums ir rūpēties par IKEA darbinieku un pircēju drošību, kā arī nodrošināt īpašuma drošību, lai tas nepazustu un netiktu bojāts. Līdztekus iekšējā drošības dienesta darbinieks/-ce veic darba vides iekšējo uzraudzību un organizē vajadzīgās apmācības un pārbaudes. Vajadzības gadījumā vienmēr atbilstoši rīkojas ārkārtas situācijā veikalā, kā arī izmeklē un reģistrē negadījumus un par tiem ziņo, kā arī gatavo ikmēneša atskaiti par tendencēm šajā jomā. Viņš/viņa piedalās negadījumu iekšējā/ārējā izmeklēšanā, sniedz ieteikumus un vajadzības gadījumā ierosina iekšējās kārtības noteikumu izmaiņas.

Darba pienākumi

  • Veikt apsarga amata pienākumus, garantēt cilvēku un mantas drošību veikalā.
  • Veikt drošības un atbilstības vajadzīgās pārbaudes un apmācības, tās reģistrēt.
  • Nodrošināt uzņēmuma pareizu darbību, atbilstību IKEA Group noteikumiem un standartiem, kā arī vietējiem tiesību aktiem.
  • Nodrošināt atbilstību visiem vietējiem noteikumiem ēku drošības jomā.
  • Pārbaudīt iekārtu (signalizācijas, tālruņu, rāciju un citu drošuma un drošības iekārtu) drošību.
  • Ziņot par negadījumiem, kā noteikts iekšējās kārtības noteikumos.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Vēlama augstākā izglītība.
  • Apsardzes speciālista sertifikāts.
  • Papildus darba aizsardzības un ugunsdrošības kompetenta speciālista sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību.
  • Darba pieredze apsardzes jomā mazumtirdzniecībā.
  • Pieredze, veicot iekšējo izmeklēšanu uzņēmumā.
  • Pieredze pārbaužu veikšanā.
  • Vēlamas labas angļu valodas prasmes (rakstiski un mutvārdos), krievu valodas prasmes obligātas.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Piesakies līdz 2018. gada 31. janvārim.