IKEA

Iepazīstieties ar aktuālajām vakancēm

GRĀMATVEDIS/-E

Amata nosaukums: Grāmatvedis/-e

Vieta: Rīga

Darbības joma: BNO

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Grāmatvedis/-e pilnveido uzņēmuma finanšu stratēģiju un sekmē uzņēmuma izaugsmi, stingri ievērojot uzņēmuma kultūru. Jānodrošina uzņēmuma grāmatvedības un nodokļu pārvaldības atbilstība vietējiem tiesību aktiem un noteikumiem. Jārīkojas saskaņā ar uzņēmuma rīcības kodeksu, uzņēmuma kultūru un ilgtermiņa stratēģiju.

Darba pienākumi

• Nodrošināt ikdienas darbu finanšu administrācijas un uzskaitvedības jomā.

• Sagatavot ikmēneša pārskata dokumentus, aizpildīt uzskaites žurnālus, analizēt un saskaņot pārskatus.

• Savlaicīgi un precīzi sagatavot ikmēneša finanšu atskaites un veikt dispersijas analīzi.

• Piedalīties gada budžeta izveidē un ceturkšņa rezultātu prognozēšanā.

• Piedalīties ikgadējā finanšu auditā, finanšu gada pārskata dokumentu sagatavošanā un vajadzības gadījumā citos specifiskos projektos.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

• Izglītība finanšu un/vai grāmatvedības jomā.

• 3–5 gadu pieredze audita un grāmatvedības jomā; vēlams mazumtirdzniecības vai plaša patēriņa preču tirdzniecības jomā.

• Disciplinētība, godīgums un precizitāte.

• Ļoti labas iemaņas darbā ar datoru (Word, Excel un Powerpoint).

• Labas angļu valodas prasmes (rakstiski un mutvārdos).

• Pieredze darbā ar Microsoft Dynamics Navision vai SAP tiks uzskatīta par priekšrocību.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvia piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Lai pieteiktos, lūdzam līdz 2017. gada 31. oktobrim atsūtīt mums savu CV angļu valodā.

Pieteikties līdz