Aktuālās vakances

GALVENAIS/-Ā KASIERIS/-E (vairākas vakances)

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

IKEA veikala galvenais/-ā kasieris/-e atbild par veikala kasu darba koordinēšanu un naudas plūsmas vadību. Strādājot kopā ar savu komandu, tu palīdzēsi mums nodrošināt ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu kasēs.

Darba pienākumi

  • Plānot kasieru ikdienas darbu, organizēt darba maiņas tā, lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu.
  • Apmācīt jaunos darbiniekus, palīdzēt tiem ikdienas darba pienākumu izpildē.
  • Kontrolēt skaidras un bezskaidras naudas plūsmu.
  • Izvērtēt klientu sūdzības un ieteikumus, meklēt labākos risinājumus.
  • Sagatavot atskaites par naudas plūsmu kasēs, aizpildīt kases grāmatas un žurnālus.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Pieredze vecākā/-ās vai galvenā/-ās kasiera/-es amatā lielā mazumtirdzniecības uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Vēlme nodrošināt klientu vislabāko apkalpošanu.
  • Analītiskā un matemātiskā domāšana.
  • Prasme pielāgoties mainīgiem apstākļiem, strādāt ātri un rast vienkāršus risinājumus.
  • Diplomātija un noturība pret stresu dažādās problēmsituācijās.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (jo īpaši MS Excel).

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 22.04.2018.

Ar šo iesniegumu tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, adrese: Ieriķu iela 5, Rīga, Latvija) saņemtajos pieteikuma dokumentos.