IKEA

Iepazīstieties ar aktuālajām vakancēm

DROŠUMA UN DROŠĪBAS NODAĻAS VADĪTĀJS/-A

Amata nosaukums: DROŠUMA UN DROŠĪBAS NODAĻAS VADĪTĀJS/-A

Vieta: Rīga

Darbības joma: BNO

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Drošuma un drošības nodaļas vadītājs/-a strādā ciešā sadarbībā ar dažādām uzņēmuma nodaļām un palīdz veidot drošu vidi mūsu darbiniekiem, pircējiem un apmeklētājiem.

Darba pienākumi

• Vadīt un pilnveidot uzņēmuma drošuma un drošības nodaļu un sniegt atbalstu drošuma un drošības jomā visām pārējām uzņēmuma nodaļām.

• Garantēt IKEA noteikto veselības aizsardzības, drošuma, ugunsdrošības, krīzes pārvaldības un drošības līmeni uzņēmumā.

• Noteikt un mazināt veselības, drošuma un drošības riskus, izmantojot riska pārvaldības procedūru.

• Informēt, izglītot un apmācīt darbiniekus, lai garantētu IKEA noteikto veselības aizsardzības, drošuma un drošības līmeni.

• Veidot spēcīgas attiecības, lai izprastu un nodrošinātu dažādu nodaļu darbinieku vajadzības.

• Izstrādāt un ieviest efektīvus rīkus un procedūras veselības aizsardzības, drošuma un drošības jomā.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

• Vismaz 5 gadu darba pieredze riska pārvaldības/ atbilstības uzraudzības jomā; vēlams mazumtirdzniecības, drošības vai būvniecības jomā.

• Izglītība inženierzinātņu un/vai būvniecības jomā; vēlams sertifikāts drošības un ugunsdrošības jomā.

• Pašpārliecināts un izlēmīgs līderis, kas labprāt dalās ar idejām un labiem piemēriem. Entuziasts ar labām saskarsmes prasmēm un spēju radīt brīnumus no nekā un konstruktīvi ziņot par galvenajām bažām, iesaistot uzņēmuma visu līmeņu ieinteresētās personas.

• Pozitīva pieredze vispusīgas riska pārvaldības struktūras izveides un pārmaiņu vadības jomā sarežģītā darba vidē.

• Komandas vadības prasmes (tiešā un netiešā padotība).

• Teicamas iemaņas darbā ar Microsoft Office programmu.

• Teicamas angļu valodas prasmes, ko var pārbaudīt sarunvalodā, kā arī lasot un rakstot.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvia piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Lai pieteiktos, lūdzam līdz 2017. gada 31. oktobrim atsūtīt mums savu CV angļu valodā.

Pieteikties līdz