Aktuālās vakances

DIGITĀLĀ MĀRKETINGA UN SOCIĀLO MEDIJU SPECIĀLISTS/-E

Amata  nosaukums: DIGITĀLĀ MĀRKETINGA UN SOCIĀLO MEDIJU SPECIĀLISTS/-E

Atrašanās vieta: Rīga

Nodaļa: Mārketings

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi ikvienam. Šo vīziju varam īstenot, jo mūsu darba pamatā ir cilvēciskas vērtības, kas veido ietverošu, saprotošu, atklātu un godīgu darba kultūru.

Aicinām pievienoties IKEA Latvija mārketinga komandai enerģisku un komunikablu digitālā mārketinga un sociālo mediju speciālistu/-i, kas šajā jomā jūtas, “kā zivs ūdenī”. Cieši sadarbojoties ar citiem mārketinga nodaļas kolēģiem, tu plānosi, veidosi un publicēsi atbilstošu kampaņu komunikāciju dažādos sociālajos medijos, vienmēr izvēloties aktuālākās un mērķauditorijai atbilstošākās mediju platformas un komunikācijas veidus.

Darba pienākumi:

  • Attīstīt IKEA zīmolu Latvijas tirgū, izmantojot dažādas sociālo mediju platformas un mūsdienīgākos komunikācijas veidus.
  • Plānot sociālo mediju komunikāciju, veidot saturu un uzturēt to visos uzņēmuma sociālo mediju kanālos.
  • Aktīvi sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām komunikācijas materiālu plānošanā un izstrādē.
  • Analizēt visu digitālo platformu atdevi, ieteikt risinājumus uzlabojumiem un efektīvākai mērķauditorijas sasniegšanai.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei:

  • Vismaz trīs gadu aktīva darba pieredze digitālā mārketingā un sociālo mediju jomā, vēlams, lielā mazumtirdzniecības uzņēmumā.
  • Izpratne par to, kā sociālie mediji ietekmē zīmola attīstību un biznesa rezultātus.
  • Atbilstoša izglītība.
  • Atbilstošas zināšanas par sociālo mediju platformām, to lietošanu un atdeves analīzes iespējām.
  • Ļoti labas latviešu valodas gramatikas zināšanas, pieredze un prasme sacerēt tekstus dažādām mērķauditorijām, kā arī labas angļu valodas iemaņas.
  • Spēja pamanīt sīkumus un pielāgoties mainīgiem apstākļiem darbā un prasme plānot savu darbu.

Ko mēs piedāvājam?

IKEA Latvija piedāvā aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Piesakies līdz 2018. gada 25. februārim, iesniedzot CV angļu valodā un portfolio ar 3 savu darbu piemēriem. Jānorāda šāda informācija par konkrēto sociālo mediju/ digitālās komunikācijas aktivitāti:

1) mērķis, 2) risinājums un 3) rezultāts.