Aktuālās vakances

DARBINIEKI/-CES BĒRNU ROTAĻU LAUKUMĀ (vairākas vakances)

Darba slodze: pilnas darba slodzes un nepilnas darba slodzes (20-30 darba stundas nedēļā).

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

Darba pienākumi

  • Sagaidīt veikala pircējus, informēt par to, kā notiek iepirkšanās IKEA, sniegt vērtīgus padomus.
  • Strādāt bērnu rotaļu laukumā – nodrošināt atbilstību augstākajiem standartiem, kā arī drošu un patīkamu vidi apmeklētāju bērniem.
  • Veicināt uz klientu orientētu apkalpošanas kultūru.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Iepriekšēja pieredze klientu apkalpošanā, vēlama pieredze darbā bērnu pieskatīšanas laukumos.
  • Lieliskas komunikācijas prasmes.
  • Uz klientu orientēta pieeja darbam.
  • Iespēja strādāt maiņu darbu (arī nedēļas nogalēs un brīvdienās atbilstoši darba grafikam).

Ko mēs piedāvājam

  • Konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu.
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).
  • Daļēji subsidētu ēdināšanu.
  • Aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 22.07.2018.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, juridiskā adrese: Kronvalda bulvāris 10-32, Rīga, Latvija), tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos.

IKEA Latvija privātuma politiku var izlasīt šeit: http://ikea.lv/lv/privatuma-politika/