BISTRO UN ZVIEDRIJAS PĀRTIKAS PREČU VEIKALA DARBINIEKS/-CE (vairākas vakances, pilnas un nepilnas slodzes)

Darba slodze: pilnas darba slodzes un nepilnas darba slodzes vakances (20–30 darba stundas nedēļā).

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

Darba pienākumi

  • Apkalpot pircējus bistro vai Zviedrijas pārtikas preču veikalā pie kases, veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus.
  • Pagatavot un pasniegt uzkodas bistro.
  • Kontrolēt un papildināt preču klāstu Zviedrijas pārtikas preču veikalā.
  • Uzraudzīt bistro un veikala tīrību un kārtību.
  • Nodrošināt pircēju apkalpošanu izcilā līmenī.

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Vēlama pieredze kasiera darbā vai/un ātrās ēdināšanas uzņēmumā.
  • Lieliskas komunikācijas prasmes.
  • Izpratne par pārtikas drošības pamatprincipiem.
  • Uz klientu orientēta pieeja darbam.
  • Iespēja strādāt maiņu darbu (arī nedēļas nogalēs un brīvdienās atbilstoši darba grafikam).

Ko mēs piedāvājam

  • Konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu.
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).
  • Apmaksātas maltītes.
  • Iespēju apvienot darbu ar mācībām, strādājot nepilnas slodzes darbu.
  • Aizraujošu un iedvesmojošu darbu un lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 22.07.2018.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, juridiskā adrese: Kronvalda bulvāris 10-32, Rīga, Latvija), tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos.

IKEA Latvija privātuma politiku var izlasīt šeit: http://ikea.lv/lv/privatuma-politika/