IKEA

Uzcelts IKEA Rīga navigācijas tornis

2018-06-21 14:20

Vietā, kur jau šīs vasaras beigās atklās IKEA veikalu, uzsliets IKEA navigācijas tornis. 35 metrus augstais tornis ar IKEA logotipu norāda precīzu jaunā veikala atrašanās vietu. Tas būs uz pašas Rīgas robežas (adrese – Biķeru iela 2, Dreiliņi, Stopiņu novads). Torņa uzcelšana ir nozīmīgs solis ceļā uz gaidāmo veikala atklāšanu.

 

“Ar torni mēs iezīmējam kartē precīzo IKEA veikala atrašanās vietu, kur jau vasaras izskaņā sagaidīsim pirmos pircējus. Tornis būs redzams jau no tālienes, dodot braucējiem laiku sagatavoties pagriezienam uz veikalu. Šāds tornis ir izteiksmīgs komunikācijas līdzeklis un veicina zīmola atpazīstamību jaunā tirgū,” stāsta IKEA Latvija veikala vadītāja Inga Filipova.

Pēc I. Filipovas sacītā, līdz veikala atvēršanai vēl jāpaveic vairāki svarīgi darbi: jānodod ekspluatācijā veikala ēka, jāpabeidz ekspozīcijas telpu izbūve, kā arī jāpiepilda plaukti ar precēm un jāsagatavo apmeklētājiem IKEA restorāns.

Navigācijas tornis ar koši dzeltenu IKEA nosaukumu uz raksturīgi zilā fona vislabāk būs apskatāms, braucot no Juglas un Biķernieku ielas puses, taču būs redzams arī no tuvākās apkaimes.

 

Veikala vadītāja arī informēja, ka IKEA pašlaik meklē vairāk nekā 100 speciālistus pārdošanas, klientu apkalpošanas, ēdināšanas, loģistikas un citās jomās, pārsvarā nepilnas slodzes darbam.

“IKEA Lietuva šogad atzīts par 2018. gada labāko darba devēju mazumtirdzniecībā Lietuvā. Arī Latvijā esam nolēmuši mērķēt tikpat augstu, piedāvājot vienlīdz lielas priekšrocības un mūsu unikālo kultūru arī šejienes darbiniekiem. Laipni aicinām pieteikties ikvienu, kas vēlētos pievienoties mūsu komandai,” uzsver Inga Filipova.

 

Pirmais IKEA veikals Latvijā būs 34 500 kvadrātmetru liels, un piedāvājumā būs plašs preču klāsts mājokļa labiekārtošanai. Restorānā varēs baudīt gardu maltīti zviedru gaumē, piemēram, gaļas bumbiņas ar brūklenēm un īpašus laša ēdienus. Veikals būs ģimenēm draudzīga vieta – tur būs atsevišķa bērnu rotaļu istaba, stūrīši rotaļām citviet veikalā, telpas mazuļu aprūpei, kā arī īpaši ģimenēm paredzētas autostāvvietas.