IKEA

Darbs IKEA

Mēs ticam cilvēkiem! Veiksmīgas biznesa idejas parasti sākas ar sapni. Taču, lai piepildītu sapni, nepieciešami cilvēki.

Vakances

Vairākums cilvēku IKEA saskata mājokļa labiekārtošanas risinājumus, taču stāsts patiesībā sākas ar iedvesmas pilnu darbu, kas ļauj šiem risinājumiem kļūt par realitāti.

Kas mēs esam

Pozitīvs komandas gars

IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski, mērķtiecīgi un vienkārši cilvēki, kuri ar aizrautību un dzirksteli acīs strādā mājokļa labiekārtošanas jomā. Mēs nākam no visas pasaules, un mums visiem ir viena kopīga vīzija, kas balstās uz cilvēciskām vērtībām - radīt labāku ikdienas dzīvi visiem cilvēkiem. Pateicoties šīm vērtībām, mums ir izdevies radīt unikālu, atklātu un godīgu darba kultūru. Mūsu darba gars balstās uz kopības sajūtu, uzticēšanos un entuziasmu. Mēs strādājam cītīgi, taču ar prieku. Un mēs vienmēr meklējam jaunus cilvēkus, ar kuriem dalīties šajā pozitīvajā attieksmē un vērtībās

IKEA vērtības

Mēs ticam, ka katram piemīt kaut kas vērtīgs, ar ko dalīties, un mēs no sirds cenšamies šīs pašas vērtības ieviest arī savā darbā.

Kopības sajūtaKopības sajūta ir IKEA kultūras stūrakmens. Mēs esam spēcīgi tad, kad uzticamies viens otram, ejam uz kopīgu mērķi un izbaudām sadarbību un viens otra sabiedrību.

Rūpes par cilvēkiem un planētu. Mēs vēlamies būt pozitīvu pārmaiņu avots. Mums ir iespēja radīt ievērojamas un ilgstošas izmaiņas, kuras jutīsim gan mēs paši tagad, gan arī turpmākās paaudzes nākotnē.

Taupība. Skaistam un funkcionālam mājoklim jābūt pa kabatai pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam. Mēs sev un citiem nepārtraukti uzstādām mērķi radīt vairāk, patērējot mazāk, bet nezaudējot kvalitāti.

Vienkāršība. Vienkārša, saprotama un piezemēta dzīve ir daļa no mūsu Smolandes mantojuma. Vienkāršība nozīmē būt tādiem, kādi esam, un nezaudēt realitātes izjūtu. Mēs esam neformāli, praktiski un uzskatām birokrātiju par savu lielāko ienaidnieku.

Vēlme uzlabot un atjaunot. Mēs nepārtraukti meklējam jaunus un labākus attīstības veidus. Lai arī ko mēs darītu šodien, rīt mēs varam to darīt vēl labāk. Meklēt risinājumus gandrīz neiespējamiem izaicinājumiem ir panākumu daļa un tas sniedz iedvesmu meklēt risinājumu nākamajam izaicinājumam.

Būt atšķirīgiem ar jēgu. IKEA nelīdzinās un negrib līdzināties citiem uzņēmumiem. Mums patīk izaicināt esošos risinājumus, domāt netradicionāli, eksperimentēt un uzdrīkstēties kļūdīties – un tam vienmēr ir labs iemesls.

Uzticēt atbildību un būt atbildīgam. Mēs ticam, ka cilvēkiem ir jādod iespēja. Atbildības uzticēšana un būšana atbildīgam ir veidi, kā cilvēkiem augt un attīstīties. Savstarpēja uzticēšanās, pozitīvisms un skats uz nākotni iedvesmo ikvienu piedalīties attīstībā.

Būt labam piemēram. Būt labam piemēram. Mēs uzskatām vadīšanu par darbību nevis stāvokli. Mums svarīgākas ir cilvēka vērtības, nevis kompetence un pieredze. Cilvēki, kuri ne tikai runā, bet arī rīkojas un kuri ir labs piemērs citiem. Tā ir cenšanās būt labākam cilvēkam un veicināt pozitīvas izmaiņas arī citos.

 

Mūsu darba vide

Esi tu pats

IKEA novērtē vienkāršus, piezemētus un godīgus cilvēkus, kuriem ir vēlme augt un attīstīties gan personīgi, gan profesionāli. IKEA vērtības mums palīdz veiksmīgi vadīt biznesu, risināt problēmas un kopīgi pieņemt saprātīgus lēmumus. Taču, protams, ka ikkatrs no mums ir atšķirīgs, un mūsu domas reizēm dalās - un tas ir pilnīgi normāli! Mēs tāpat cenšamies savus darbiniekus iedrošināt izpaust savu viedokli arī tad, ja tas nesakrīt ar mūsējo. Galu galā, tieši katra individuālās domas un skatījums var iedrošināt mūs visus mainīties uz labo pusi.

Mūsu iespējas

Parādi mums, kā rīkotos tu

Miljoniem cilvēku gadu no gada apmeklē IKEA veikalus, lai piepildītu savus sapņus par skaistu mājokli. Un ir tik daudz veidu, kā tieši jūs varat palīdzēt šiem sapņiem kļūt par realitāti. Un pat tad, kad kāda konkrēta darbības joma būs pilnībā apgūta un apzināta, mēs sniegsim jaunas attīstības iespējas un ļausim izmēģināt ko jaunu.

Mēs no sirds ticam, ka ikviens darbinieks ir spējīgs attīstīties un pilnveidoties. Augot darbiniekiem, aug arī IKEA. Ja vēlies augt kopā ar mums, vari tuvāk iepazīties ar mūsu darbības jomām, kā arī pieejamām vakancēm.

Vēlies mums pievienoties?

Vakances

Pārdošana

Mūsu pārdošanas darbinieki dienu no dienas sastopas ar apmeklētājiem, lai sniegtu visu nepieciešamo informāciju par IKEA preču klāstu, mūsu pašapkalpošanās koncepciju un citiem piedāvātajiem pakalpojumiem. Darbs pārdošanā ir piemērots tiem, kurus aizrauj mazumtirdzniecība un kuri labi pārzina un izprot IKEA apmeklētājus, IKEA koncepciju un IKEA preču klāstu.

Mārketings

Mārketinga komanda strādā pie tā, lai uzlabotu IKEA atpazīstamību un apmeklētību. Viņi cītīgi sargā IKEA vīziju un ideju, nodrošinot vienotu iekšējo un ārējo komunikāciju un spodrinot zīmolu reputāciju.

Klientu apkalpošana

IKEA klientu apkalpošanas nodaļa piedāvā darbu gan veikalā, gan ārpus tā - sākot no veikala ieejas zonas un bērnu spēļu laukumiņa, beidzot ar kasēm, preču atgriešanas un apmaiņas, kā arī klientu apkalpošanas zonām.

Pārvaldība

Mūsu darba aizsardzības, drošības un uzturēšanas komandas uzdevums ir parūpēties par to, lai visas ēkas būtu drošas, funkcionālas un vienmēr gatavas uzņemt darbiniekus un pircējus. Citi pārvaldības darbinieki savukārt strādā pie tā, lai mēs efektīvi pārvaldītu un neizniekotu savus resursus.

Komunikācijas un interjera dizains

IKEA ir uzņēmums, kas nodarbojas ar mājokļa labiekārtošanu, tādēļ ir tik svarīgi katrā veikalā nodrošināt stabilus interjera dizaina un vizuālā merčendaizinga pamatus. Šeit strādājošo uzdevums ir iedvesmot mūsu apmeklētājus, piedāvājot pasaulē labākos mājokļa labiekārtošanas risinājumus. Komunikāciju un interjera dizaina nodaļas darbinieki ir atbildīgi arī par veikala iekšējo komunikāciju, nodrošinot pēc iespējas patīkamāku un ērtāku iepirkšanās pieredzi.

Personāldaļa

Mūsu personāldaļa strādā roku rokā ar globālo IKEA organizāciju, lai pēc iespējas efektīvāk atbalstītu biznesu, uzņemoties rūpes par personāla atlasi, kā arī darbinieku attīstību un izaugsmi. Personāldaļas pārziņā ir personāla atlase, darbinieku zināšanu un līderības prasmju attīstīšana, cilvēkresursu plānošana, atlīdzību un pabalstu sistēmas izstrāde un uzturēšana, kā arī IKEA gara uzturēšana katru mīļu dienu.

Biznesa vadība un finanses

Darbinieki, kas strādā mūsu finanšu nodaļā, rūpējas par IKEA finansēm un finanšu pārvaldību. Biznesa vadības nodaļas darbinieki palīdz pieņemt stratēģiskus lēmumus, balstoties uz savām uzņēmējdarbības prasmēm un vadības informāciju. IKEA grāmatveži palīdz pārvaldīt finanses vairāku miljardu dolāru vērtā organizācijā. Savukārt mūsu plānošanas komandas uzdevums ir parūpēties par to, lai citi kolēģi atrastos īstajā vietā, īstajā laikā un būtu pieejami ikvienam veikala apmeklētājam.

Restorāns (IKEA FOOD)

IKEA FOOD piedāvā amatus četrās dažādās zonās - restorānā, bistro, zviedru pārtikas veikalā un personāla restorānā. Pievienojieties komandai kā pārdošanas speciālists, kasieris, apkalpotājs, pavārs vai trauku mazgātājs.

Informācijas tehnoloģijas (IT)

IKEA IT darbinieki rūpējas par dažādu pakalpojumu un biznesa risinājumu izstrādi un nodrošināšanu.

Loģistika

IKEA loģistikas komanda ir atbildīga par to, lai preču plūsma no piegādātāja līdz pircējam būtu pēc iespējas tiešāka, rentablāka un dabai draudzīgāka. Tas attiecas gan uz kravu un preču transportēšanu, gan apstrādi kā veikalos, tā izplatīšanas centros.

Radīt labāku ikdienas dzīvi visiem cilvēkiem!